POMAGAMY W CAŁEJ EUROPIE

MIĘDZYNARODOWE TRANSPORTY MEDYCZNE I SANITARNE

KOMPLEKSOWE TRANSPORTY

Oferujemy kompleksowe przygotowanie i realizację międzynarodowych transportów sanitarnych i medycznych dla osób chorych i z niepełnosprawnościami ruchowymi wraz z asystentem i podręcznym bagażem (w tym także składany wózek inwalidzki)

Transporty wykonujemy zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak i do i z krajów spoza Unii.

Dla każdego transportu przygotowujemy kompletną dokumentację przewozową, wraz z tłumaczeniami przysięgłymi w przypadku przekraczania granicy Unii Europejskiej (np. Ukraina)

Każdy transport poprzedzony jest podpisaniem Umowy na jego realizację i wpłatę zaliczki.

W przypadku konieczności skorzystania z przepraw promowych, przygotowujemy rezerwację, w tym kabiny dla osoby z niepełnosprawnościami.

Jeśli stan pacjenta tego wymaga, organizujemy nocleg w siedzibie naszej fundacji lub w specjalistycznym ośrodku z usługami opiekuńczymi

Każdy transport jest realizowany przez dwóch kierowców, co zapewnia optymalną szybkość jego wykonania.

Załoga medyczna jest ustalana na podstawie zgłoszenia i przedstawienia dokumentacji medycznej pacjenta. Standardowo jadą ratownicy medyczni. Jeśli stan pacjenta wskazuje na potrzebę udziału lekarza, też zapewniamy jego obecność na pokładzie ambulansu.

Posiadamy dwa własne w pełni wyposażone ambulanse oraz partnera, który posiada dwa kolejne ambulanse, co gwarantuje bezpieczeństwo realizacji transportu w przypadku awarii. Posiadamy też własne zaplecze pozwalające holować i wymienić uszkodzony ambulans lub dokonać jego naprawy na miejscu (jeśli usterka jest niewielka)

Koszt każdego transportu wyliczany jest indywidualnie na podstawie długości trasy, opłat drogowych, przepraw promowych, personelu. Po zapytaniu i podaniu niezbędnych informacji, zostaje obliczony koszt i podany zamawiającemu.

NIE REALIZUJEMY TRANSPORTÓW W RAMACH UMOWY Z NFZ

Dotychczas zrealizowaliśmy następujące transporty

1. Hrebenne – Konin

2. Medyka –Pniewy

3. Dorohusk – Pasewalk (Niemcy)

4. Lwów – Hamburg

5. Lwów – Zbąszyń

6. Piła – Sandholm (Dania)

7. Kraków – Sandholm (Dania)

8. Przemyśl – Starsburg (Francja)

9. Rejowiec – Sandholm (Dania)

10. Medyka – Dusseldorf (Niemcy)

11. Warszawa – Wiedeń (Austria)

12. Poznań – Hamburg (Niemcy)

13. Dorohusk – Supplingenburg (Niemcy)

14. Warszawa – Poznań

MIĘDZYNARODOWE TRANSPORTY MEDYCZNE I SANITARNE

PODZIĘKOWANIA